Люди плачуть і не знають що робити! Підтоплені будинки, дороги, зсуви, повалені дерева! Негода лютує Україною! Все дуже невтішно і страшно!

Негода, що вирувала напередодні та цієї ночі, завдала шкоди на території восьми областей, підтоплені дороги, будинки, сільгоспугіддя, вітром пошкоджено покрівлі.

Стався прорив ще одніє дамби на Черемоші та 4 зсуви ґрунту.

Про це повідомляє пресслужба ДСНС України.

«22–23 червня на території 8 областей (Івано-Франківська, Чернівецька, Кіровоградська, Вінницька, Полтавська, Львівська, Одеська та Рівненська) внаслідок негоди (інтенсивний дощ, пориви вітру) сталося падіння 26 дерев, підтоплено 174 житлових будинки, 3 господарських будівлі, 23 підвальних приміщення, 141 дворогосподарство, 31 присадибна ділянка, 2 вулиці, 1 автомобільну дорогу сполученням Гринява – Голошина (протяжністю 100 м та висотою 40 см), 5 га сільгоспугідь, пошкоджено покрівлі 2 шкіл, 2 будівель та 2 житлових будинків», – йдеться у повідомленні.

Сталося 4 зсуви ґрунту, внаслідок яких було зруйновано 1 господарську будівлю та заблоковано 26 транспортних засобів. Зруйновано два пішохідні містки.

На річці Черемош стався порив дамби № 5 на (протяжністю 10 м) та підмито підпірну стіну бетонного берегоукріплення автодороги регіонального значення Р-62 Чернівці-Верховина (протяжністю 50 м, проїзд забезпечено).

На Буковині через паводок підтоплені житлові будинки та угіддя – 18 будинків та 29 домогосподарств у Банилові та 10 будинків і 14 домогосподарств в селі Слобода-Банилів, понад 1 гектар сільгоспугідь. Через паводок у Банилові довелося евакуювати 9 осіб, у Слободі-Банилові – 4 особи.

Зазначається, що ще три будинки підтопило у селі Бісків Путильського району. Трьох людей рятувальники відвели у безпечне місце.

Жертв та постраждалих немає.

Підрозділами ДСНС відкачано 4 940 кубометрів води. Всього залучалося 527 чоловік та 137 одиниць техніки, з них від ДСНС 439 чоловік особового складу та 113 одиниць техніки.

Джерело: ukrinform.ua

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Люди плачуть і не знають що робити! Підтоплені будинки, дороги, зсуви, повалені дерева! Негода лютує Україною! Все дуже невтішно і страшно!