Люди побачили, як тренажер почав самостійно рухатися, і вирішили, що це робить примара, але явище має цілком земне походження

Рух тренажера виявився лише розіграшем.

Тренажер з Індії, який почав самостійно хитатися, привернув увагу користувачів Мережі і перелякав місцевих жителів. Не розуміючи, що відбувається, люди викликали поліцейських і сподівалися, що ті зможуть знайти причину аномалії. Втім, шукати примару не довелося — це був пранк, інформує Ukr.Media.

Поліцейські з індійського міста Джхансі отримали дзвінок від місцевих жителів, які скаржилися на тренажер, що стояв у одному з парків.

Винною у всьому стала дивна поведінка інструменту — залізяка настільки активно рухалася, ніби хтось непомітний активно намагався привести себе у форму до літа, адже навколо не було жодної душі.

Очевидці вирішили, що на майданчику завівся привид-бодібілдер і почали оминати його.

Співробітники поліції, які приїхали подивитися на тренажер, здивувалися не менше за інших. Не розуміючи, що змушує агрегат рухатись, офіцери дістали смартфони і почали знімати те, що відбувається на відео.

Незабаром кадри з загадковим тренажером потрапили у Мережу. Одним з перших, хто поділився роликом з місця подій, став користувач твіттера. 13 червня він опублікував його у своєму аккаунті, зібравши 188 тисяч переглядів.

А ще цей користувач позбавив сну деяких глядачів.

  • Це у моєму рідному місті, неподалік від мого будинку. Це жахливо і дивно… Чи означає це, що примари існують?
  • Напевно, це джин.
  • Паранормальна активність. Де мисливці за привидами?

Втім, співробітникам поліції вдалося розплутати клубок непорозуміння і розібратися з таємничим явищем. Виявилося, що це був звичайний пранк.

Того ж дня, 13 червня, правоохоронці повідомили — хтось вирішив пожартувати над людьми і залив усі кріплення тренажера спеціальним мастилом. Варто потягнути за один з елементів тренажера, щоб конструкція перетворилася на маятник.

Втім, слова копів заспокоїли не усіх користувачів Мережі.

  • Можливо, ви й говорите так, але людей все одно просочив страх.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Люди побачили, як тренажер почав самостійно рухатися, і вирішили, що це робить примара, але явище має цілком земне походження