Connect with us

Новини

Мабуть дуже кортить спіймати “шпигунів”: ФСБ намагається умовити росіян повернутися в країну, викликаючи на бесіди їхніх родичів

У Росії співробітники ФСБ викликають на опитування членів сімей росіян, які виїхали з країни, і вмовляють їх повернути родичів в РФ. Про це повідомляє правозахисний проект «Перший відділ», передають Патріоти України.

За словами правозахисників, після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну до них стали звертатися люди, на яких ФСБ намагалася завести справи. Зокрема, співробітники спецслужби провели оперативно-розшукові заходи, але звинувачення поки не пред’являли. В якості пояснення своїх дій силовики говорили людям, що шукають зрадників, шпигунів і «посібників СБУ».

Після цього багатьом з таких людей довелося виїхати з РФ. Тепер їх родичів стали запрошувати на бесіди в ФСБ. “Силовики викликають членів сімей на опитування і вмовляють повернути рідних до Росії. Мабуть, хтось дуже хоче підвищення по службі за пошук “шпигунів”, – зазначають правозахисники, яким вже відомо про п’ять таких випадків.

Прокоментуйте:
Advertisement