Майор, який понівечив життя трьом курсанткам, ОПИНИВСЯ НА ВОЛІ – “Всього 170 тисяч!!”

Новини

Майору, який збив трьох курсанток військового коледжу в Києві, дозволили вийти під заставу.
Так, стало відомо, що Шевченківський районний суд Києва встановив для майора столичної Військово-медичної академії Володимира Холодного, який 25 серпня здійснив наїзд на групу учнів цього вузу, заставу в 168 тисяч гривень, передає “Судовий репортер”.
В ході засідання суд вивчив докази обвинувачення, в тому числі і судово-медичні експертизи потерпілих курсанток. За підсумками засідання суд визначив для обвинуваченого запобіжний захід у вигляді утримання під вартою протягом 60 діб, з можливістю внесення застави.

Варто зазначити, що адвокат дівчат виступав проти можливості вийти під заставу, щоб у обвинуваченого не було шансів чинити тиск на дівчат через інших співробітників академії.
При цьому, під час слухання обвинувачений заявив, що повністю визнає свою провину в аварії і готовий понести справедливе покарання. У той же час Холодний не погодився з цивільним позовом про відшкодування військовому госпіталю витрат за лікування потерпілих, які склали 249 тисяч гривень.
Наступне засідання по даній справі призначено на 25 січня.
Варто нагадати, що 25 серпня 2020 року в столиці України, будучи в стані алкогольного сп’яніння Володимир Холодний зробив навмисний наїзд на групу курсанток, які перебували на території навчального закладу, в результаті якого три дівчини віком 20-23 роки отримали важкі травми, а двом з них довелося ампутувати ноги.


Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN