“Майстер спорту з накриття столів..” У РФ покарали генерал-лейтенанта, через якого 500 окупантів отримали опромінення радіацією у зоні ЧАЕС

У Збройних силах РФ продовжуються чистки серед вищого військового керівництва, яке відповідає за виконання завдань щодо війни проти України. З посади заступника командувача східного військового округу зняли генерал-лейтенанта Михайла Носульова.

Повідомляє obozrevatel.com

Він поплатився за те, що через нього близько пів тисячі окупантів отримали опромінення радіацією у зоні Чорнобильської атомної електростанції. Про це повідомив український журналіст Роман Цимбалюк у своєму Telegram-каналі.

“Михайло Якович, за його ж словами, – “майстер спорту з накриття столів”. Завдяки цьому йому вдалося дослужитися до звання генерал-лейтенанта і отримати велику кількість нагород. Однак тепер Носульову не до столів, оскільки на нього заведено кримінальну справу щодо його діяльності на посаді”, – написав він.

Носульова звільнили, оскільки через нього окупанти отримали опромінення радіацією в зоні ЧАЕС

За словами Цимбалюка, основною причиною поточних проблем у російського генерал-лейтенанта, як уже заведено в РФ, стала “спеціальна воєнна операція”. Завдяки цьому “командирському генію” близько 500 військовослужбовців східного ВО російської армії отримали різні ступені радіаційного зараження в районі ЧАЕС після вторгнення в Україну.

Відео дня:

Крім цього, Носульов встиг покомандувати окупантами і на Ізюмському напрямку. Саме там було знищено більшість 35-ї загальновійськової армії РФ.

Носульов також керував окупантами на Ізюмському напрямку

“Особистий склад східного військового округу радий штатним змінам у командуванні, але побоюється, що місце одного “недоумка” займе інший”, – із сарказмом підкреслив журналіст.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Майстер спорту з накриття столів..” У РФ покарали генерал-лейтенанта, через якого 500 окупантів отримали опромінення радіацією у зоні ЧАЕС