Connect with us

Новини

Майже 80% голосів підраховано: ЗМІ повідомили попередні результати виборів у Туреччині

У неділю, 14 травня, в Туреччині пройшли чергові вибори президента країни. О 17:00 виборчі дільниці були закриті, наразі триває підрахунок голосів виборців, що знаходяться як всередині країни, так і за кордоном, інформують Патріоти України.

Станом 22:00, як повідомляє агентство Anadolu, підраховано майже 80% голосів. До цього моменту в президентських перегонах лідирує чинний президент Реджеп Таїп Ердоган. За нього віддали голоси понад 21 мільйон осіб (50,5% від числа підрахованих бюлетенів).

Від Ердогана на 7 процентних пунктів відстає ключовий опонент – Кемаль Киличдароглу, кандидат від опозиції, за якого віддали голоси понад 18 мільйонів осіб (43,7%). Націоналіст Сінан Оган набирає трохи більше 5% голосів.

Голосування в Стамбулі, найбільшому місті країни, де живе 15 з 85 мільйонів населення, вважається ключовим. Тут лідери президентських перегонів спершу йшли нога в ногу, але тепер Киличдароглу випереджає Ердогана більш як на 1%. Чинний президент набрав 46,77%, кандидат від опозиції – 48,34%.

Advertisement

Явка на виборах, за інформацією Anadolu, склала 88,49%.

Прокоментуйте:
Advertisement