Connect with us

Новини

Майже половина фракціїї Піпи, яка оскандалилася з піснею Цоя, не голосувала за заборону російських пісень в Україні

Published

on

Серед 20 народних депутатів із загального складу парламентської фракції “Голос” 8 парламентаріїв не голосували за обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора Російської Федерації під час війни. Однак сама Наталія Піпа, яка зараз вимагає суворого дотримання мораторію на російську музику під час війни, проголосувала “за”.
Про це свідчать дані офіційного порталу Верховної Ради України.

А саме не голосували за законопроект №7273-д народні обранці з фракції “Голос” – Бобровська С.А., Васильченко Г.І., Клименко Ю.Л., Лозинський Р.М., Стефанишина О.А., Устінова О.Ю., Макаров О.А., Умєров Р.Е., були відсутні – Василенко Л.В., Костенко Р.В.

Нагадаємо, 19 червня 2022 року Верховна Рада заборонила публічну демонстрацію/виконання російських музичних творів (пісень у виконанні російських співаків, музичних кліпів та інше) і гастролі російських виконавців в Україні.

7 жовтня 2022 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора”.

Advertisement

Заборона стосується телебачення, радіо та у громадських місць. Документом заборонено публічну демонстрацію/виконання російських музичних творів (пісень у виконанні російських співаків, музичних кліпів та ін.) та гастролі російських виконавців в Україні.

Забороняється публічне виконання, публічний показ, публічна демонстрація, публічне сповіщення (доведення до загального відома) фонограм, відеограм і музичних кліпів, що містять зафіксоване виконання музичного недраматичного твору з текстом, здійснене співаком (співачкою), який є або був у будь-який період після 1991 року громадянином держави, визнаної Верховною Радою державою-агресором.

Зазначимо, громадська діячка та пластунка Наталія Піпа в 2019 році перемогла у виборчому окрузі №115 (Сихівський район, частина Личаківського району м. Львова) на парламентських виборах та стала народним депутатом України від партії “Голос”, яку на той час очолював Святослав Вакарчук.

Як повідомляли Українські Новини, Святослав Вакарчук за час роботи в Верховній Раді пропустив 23,5% засідань.

Advertisement

джерело

Прокоментуйте:
Advertisement