Connect with us

Новини

Макс Барських виправдався перед українцями після концерту на тлі трагедії

Published

on

Цього разу на своїй сторінці в Instagram Макс Барських розмістив відео з київського концерту, де він звернувся до публіки. Артист зізнався, що після катастрофи, спричиненої підривом росіянами Каховської ГЕС, думав скасувати концерт, але в останній момент вирішив усе таки виступити.

“Я довго вагався, чи доцільно зараз проводити концерти. Наскільки великим є запит у суспільства в ці трагічні для нашої країни дні. Скажу чесно, мій учорашній виступ був під загрозою перенесення. Але не виходячи на сцену, у мене не буде можливості допомагати тим, кому попри все зараз необхідна наша з вами допомога. І вчорашній концерт – тому яскраве підтвердження”, — заявив Макс Барських.politeka.net

Макс Барських сам родом із Херсона, тому тяжко переживає ці трагічні події.

“Його я присвятив місту, де я народився та виріс – моєму Херсону, місту, до якого прикуто зараз серце майже кожного українця. Увесь прибуток із виступу ми з командою перераховуємо на допомогу постраждалим херсонцям. Я щиро вдячний кожному глядачеві, який прийшов і своїм квитком зміг зробити внесок у загальний донат. Дякую, що вчора були зі мною, дякую за ваші теплі серця ♥️”, — додав Макс Барських.

Advertisement

Шанувальники в коментарях підтримали Макса Барських

Прокоментуйте:
Advertisement