Маленьке лисеня сприйняло собаку за матір. Але її господарі допомогли маляті і тепер воно у безпеці

Завдяки увазі і чуйності господарів собаки, лисеня знаходиться у безпеці.

Родина Кабальєро з Темпе, Арізона, вийшла на прогулянку зі своїм собакою на прізвисько Олив, коли до них приєдналася крихітна сіра лисиця. Мабуть, маленький звір помилково прийняв тер'єра за свою матір і пішов за собакою та людьми прямо до їх будинку, інформує Ukr.Media.

Лисиця, яка йшла за родиною Кабальєро, була близько 20 сантиметрів завдовжки (вона могла поміститися у долонях) і, як з'ясувалося пізніше, їй було лише 6 тижнів.

Крихітна лисиця пройшла за людьми додому, де у той момент працювали розбризкувачі — вона підбігла до одного з них і стала жадібно пити.

Враховуючи той факт, що лисеня знаходилося без своєї матері у такому юному віці, родина вирішила, що краще звернутися по допомогу до Південно-західного центру охорони дикої природи.

Тепер Фоксі знаходиться у гарних руках, про неї піклуються у Південно-західному центрі охорони дикої природи. Працівники закладу сподіваються, що Фоксі порозуміється з іншими лисицями, які нещодавно потрапили до центру, щоб бути випущеними у дику природу, коли вони стануть достатньо сильними.

На думку експертів, лисиці, зазвичай, не такі сміливі, як Фоксі, у поводженні з людьми. Оскільки вони є і хижаками, і здобиччю, лисиці часто обережні, але Фоксі, схоже, смілива дівчинка. І добре, що родина Кабальєро знайшла її та подбала про маленьку лисичку, перш ніж сталося б щось погане.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Маленьке лисеня сприйняло собаку за матір. Але її господарі допомогли маляті і тепер воно у безпеці