Connect with us

Новини

Мали завдати удару по Чернігівщині: з’явилися деталі про винищувачі РФ, які загадково впали в Брянській області

Сьогоднішній день, 13 травня, став “чорним” для російської авіації. Група з двох вертольотів Мі-8 та винищувачів Су-34 та Су-35 зазнала аварії в Брянській області

Про це повідомляють росЗМІ. Примітно, що ці винищувачі мали завдати ракетно-бомбового удару по цілях на території Чернігівської області України, а гелікоптери їх підстрахувати перших.

Згідно з повідомленнями російських ЗМІ, кілька літальних апаратів російських ВКС могли бути знищені у Брянській області біля українського кордону. Серед них були винищувач-бомбардувальник Су-34, винищувач Су-35 та два вертольоти Мі-8. Передбачається, що аварія могла статися одночасно.

За даними влади регіону, підтверджено лише падіння одного вертольота. Проводяться пошуки винних у цьому інциденті.

Advertisement

За попередніми даними, зазнали краху чотири військові літальні апарати: винищувач-бомбардувальник Су-34, винищувач Су-35 і два вертольоти Мі-8 ВКС Росії. Передбачається, що вони входили в одну авіагрупу, завданням якої було завдання ракетно-бомбового удару по цілях у Чернігівській області України. Гелікоптери мали забезпечити підстраховку і, за необхідності, допомогти підібрати пілотів збитих винищувачів. Проте, всі чотири літальні апарати не повернулися на базу, і їхні екіпажі загинули.

Згідно із заявою голови Брянської області Олександра Богомаза, внаслідок краху вертольота у Клинцях постраждала місцева мешканка, а також пошкоджено кілька будинків. Відносно інших крахів влада регіону нічого не повідомила.

За даними росЗМІ, що посилається на екстрені служби, було зафіксовано лише одну аварію винищувача Су-34, що сталася недалеко від кордону.

За відеозаписами, викладеними в соцмережі місцевими жителями, можна зробити висновок, що щонайменше один з гелікоптерів Мі-8, що розбився на околиці Клінцов, був збитий ракетою. Передбачалося, що ракети були запущені з землі, тому поліцію Брянської області було піднято по тривозі та оголошено план “Перехоплення” для пошуку можливих диверсантів.

Advertisement

На думку експертів, орієнтуючись на підліт ракети до гелікоптера, можна припустити, що атака була здійснена із застосуванням повітряно-повітряних засобів ураження, можливо, з інших літаків або гелікоптерів. У цьому випадку група російських ВКС, найімовірніше, потрапила в засідку в повітрі.

Прокоментуйте:
Advertisement