Мама лише раз попросила гроші у моєї бабусі, але та відмовила

Різне

Син просто молодець!

Хочу поділитися з вами історією мого життя.

Мій батько помер, коли я був ще зовсім маленьким. Мамі довелося справлятися одній. Вона дійсно старалася з усіх сил. Навіть коли їй потрібна була допомога (майже завжди), вона не зверталася ні до кого, навіть до свекрухи.

Мама працювала на кількох роботах, робила все можливе, щоб забезпечити нам життя. І ніколи не скаржилася. просто старалася для мене.

Коли мені виповнилося 16, я пішов працювати. Підробляв в магазині. Хотів придбати новий комп’ютер. Цілий рік збирав гроші, щоб дійти до своєї мети. Залишилось зовсім трохи.

Але потім у мами знайшли серйозне захворювання. Потрібна була термінова операція, але їй не вистачало грошей на це. Вона вперше зателефонувала свекрусі, попросила допомоги. Але вона не погодилася. Сказала, що у неї немає нічого.

У неї ніколи не було особистих грошей, тільки невеликі загальні заощадження — коробка, де вона зберігала гроші. Я поклав туди суму, яку накопичив. Майже 700 $.

Коли вона побачила це, так зраділа … До сих пір не можу забути її щасливий погляд.

Пам’ятаю, що вона подзвонила свекрусі і сказала, що більше не потребує її допомоги і грошей. Зізнаюся, я ніколи не відчував себе так добре!

Як вам такий вчинок сина?

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN