“Мама перебуває в комі…”Лікарі борються за життя української вчительки: рашисти накрили селище “Градами”

П’ятий день у комі перебуває жителька Золочева, що на Харківщині, Лілія Борох: 9 червня селище накрили російські “Гради”, одна людина загинула, ще п’ятеро, серед них і Лілія, отримали поранення.

Як передає Суспільне, Лілії 47 років, вона шкільна вчителька, розповідає її син Євгеній, який з бабусею Ганною приїхав до мами в лікарню.

“Мама перебуває у надзвичайно тяжкому стані, мама перебуває в комі. Поки не зійде набряк мозку, ніяких прогнозів немає. Поки немає позитивної динаміки, але немає й поганої”, — каже Євгеній Борох.

Мама пораненої Ганна Іщенко згадує: коли росіяни обстріляли Золочів з “Градів”, повітряної тривоги не було, день був тихим.

“Ми завжди з Лілечкою береглися, слухали, й коли повітряні тривоги, то тікали у підвал. У цей день, 9 червня, ще о шостій вечора була тиша, й сусіди почали виходити на городи, і вона каже: “Мам, давай і ми підемо”. Ми вийшли, тільки вийшли, вона трохи далі пішла, а я пішла по поливалку з водою. Я не зрозуміла, де воно й взялося, чую стук, все потемніло, все в пилюці. Я нічого не бачу, кричу “Доця, де ти є? Доця, де ти є?” — мовчить”, — розповідає Ганна.

Відео дня:

Жінка знайшла доньку без свідомості, доправити її до лікарні допомогли військові.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Мама перебуває в комі…”Лікарі борються за життя української вчительки: рашисти накрили селище “Градами”