Мама загuблого леrендарного Паші Лі розnовіла nравду про сmерть сuна: не загuнув не від кулі снайnера і не віддавав свій бронежuлет як пuсалu ЗМІ

Актор Паша Лі загинув навесні в Ірпені, коли в місто ввійшли російські окупанти.

Зокрема, про смерть знаменитості багато писали. Утім, як виявилося, Паша Лі загинув не так, як раніше повідомлялося.

Мама актора розповіла, що її син не служив у лавах тероборони, а був волонтером. Знімки, де Паша зображений у військовій формі, були зроблені під час знімань фільму.
Паша Лі / ©

Окрім того, мама актора розповіла, що її син загинув не від рук снайпера та не знімав свого бронежилета, аби віддати дитині.

“Фото зроблено під час зйомок фільму Ахтема Сеітаблаєва “Мирний-21″. У територіальній обороні Паша не був, він працював у волонтерському штабі міської ради. Мені потрібна правда про сина, а не легенди!” – розповіла мама актора в коментарі НСЖУ.
©

Оскільки Паша жив в Ірпені, перед евакуацією він з іншими волонтерами вирішив заїхати додому. Утім, та частина міста вже була окупована росіянами. Коли вони їхали, їхню автівку розстріляли. Двом іншим волонтерам вдалося врятуватися. Ірині й Тарасу окупанти під прицілом автомата наказали тікати, а Пашу забрати не дозволили.

За декілька днів українці відшукали тіло загиблого актора.
Паша Лі / © instagram.com/pashaleeofficial

Паша Лі / Фото: instagram.com/pashaleeofficial

“Спочатку про нього писали, ніби він служив у територіальній обороні, потім – ніби загинув від кулі снайпера, віддавши свій бронежилет. Це все – неправда. Вбивство мого сина, цивільного, – це воєнний злочин, за який убивці мають відповісти!” – розповіла мама актора.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )