Марина Данилюк-Ярмолаєва : Я розумію, що у Юлі троє внуків і палке бажання хапнуть наостанок, але такі ідеї щодо прямих поставок газу

Новини

Кілька днів тому Кучеренко спєлся в унісон з Юрієм Бойком, що треба типу повертати ринок газу моделі 2012 року. Читай — знову запхати Україну в газове рабство Росії.

А ось виходить відтюнінгована Юлія Тимошенко на Погоджувальгу раду і заявляє, що ринку газу не було і нема. Натякає на прямі поставки газу із РФ знову. Мовляв, народ із 2014 дурили — будемо купувати дешево і зручно для «грамадян»… І що Коболєва з Вітренком треба судити за їх справи щодо звільнення України з багаторічного газового рабства. І що нам треба отримати знижку на газ на 30%.

Я розумію, що у Юлі троє внуків і палке бажання хапнуть наостанок, але такі ідеї щодо прямих поставок газу із РФ треба рубати на корню. На правах молодого, але досвідченого санітара медійного лісу, я нагадаю, що «харківські угоди», які за кілька років дозволили РФ окупувати Крим теж пропонувалися як вихід, аби здешевити російський газ… Знижку теж пропонували на 30%).

Усього за цю здачу Криму проголосували 236 депутатів. І цілком можливо, що у ПР, плакси Литвина і КПУ не вийшло б, якби не зрада 16 опозиціонерів. Так, ратифікацію Харківських угод підтримали бютівці Валентин Зубов, Володимир Іваненко, Петро Кузьменко, Олег Малич, Святослав Олійник, Валерій Писаренко, Ігор Савченко, Іван Сідельник та Олег Черпіцький. Крім того, кнопки за натиснули депутати від НУ-НС Юрій Бут, Сергій Василенко, Святослав Довгий, Давид Жванія, Олександр Омельченко, Ігор Палиця та Володимир Поляченко.

Я спеціально нагадаю, щоб ті, хто зараз за Палицю біжить голосувати — пам’ятали про це політичне лядство.

І наостанок. Дешевий газ — це цвях у кришку труни нашої незалежності. Боженька останні роки нам активно помагає — зими теплі. Наш «Нафтогаз» не ідеал, але набагато ліпше за оці збочені сексуальні практики із РФ аніж раніше. Ринок газу скрипить, але іде. 9% громадян уже не зочуть оплачувати адвокатів Фірташа і змінили постачальника.

А мораль із цієї історії така.

Свого часу нам потрібен був етап ґвалтівника і овоча Януковича, щоб нас не поглинув Кремль так м’яко, як міг при Юлі. Ми наростили кігті і луску. А могли б стати Білоруссю 2.0.

Зараз ми мусимо пережити шапіто «Кварталу», щоб самими, своїми ручками плекати українськість. І цінити людей фахових, порядних і тямущих. Власне від цього зараз більше цінуєш попередню раду, Яценюка, Гройсмана і вибірково Порошенка. Боляче, але це факт.

У 2010 харківська зрада сталась, бо до того владу ніхто не п**див. І усіх влаштовувало російське газове, але дешеве ярмо. Маю віру, що зараз уже не так.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN