Марині Порошенко таке і не снилося! Зеленська приголомшила – вперше у цьому році. Українці аплодують – унікальна!

Різне

Перша леді України Олена Зеленська, як і її чоловік Володимир Зеленський, рідко дають інтерв’ю медіа. Проте напередодні свят та Нового року вона поспілкувалась із виданням “Новое Время”, де поділилась про залаштунки життя з президентом та власний статус.

Дружина Президента України Володимира Зеленського віддає перевагу залишатись у тіні чоловіка та з’являтись на публіці лише на офіційних заходах. Ще напередодні президентських виборів Зеленська зізнавалась, що не хоче перетворюватись на публічну особу, а займатись улюбленою справою – писати сценарії для гумористичної студії “Квартал 95”.

Втім, у журналі “Новое время” жінка поділилась новими деталями життя із чоловіком-президентом, знайомство з британськими монархами та іншими “першими людьми світу” та напрямками своєї роботи. Інтерв’ю з першою леді України взяла провідна українська журналістка Крістіна Бердинських.

“Комусь фото подобається, комусь не подобається. Хтось пише, дуже хочу почитати, інші пишуть – не буду навіть читати і навіщо це інтерв’ю. Я абсолютно переконана, що якби я взяла інтерв’ю у чоловіка першої леді, до якого у мене накопичилось багато запитань (від Татарова, Венедиктової до Шкарлета), реакція була б іншою і спокійнішою. Наша розмова з першою леді Оленою Зеленською кілька разів за рік переносилася, але нарешті відбулася. Текст за посиланням. Там і про професійне, і про особисте”, – написала на своїй фейсбук-сторінці Крістіна Бердинських.

На обкладинці видання з підписом “Вихід із тіні. Леді Зе” Олена Зеленська постала у лаконічному та скромному образі – бежевій шовковій блузі, сірому піджаку та червоній спідниці за коліну. Її волосся було зібране догори, а вкладене пасмо ледь спадало з голови. Макіяж Зеленської був природнім і з акцентом на тінях з блискітками.

Нагадаємо, що це не перша обкладинка Олени Зеленської для журналу. Раніше перша леді позувала для глянцю Vogue Ukraine. Що цікаво, на обкладинці журналу рік тому Зеленська позувала у схожому образі, як і в “Новое Время”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN