Масований удар з півночі! Лукашенко йде ва-банк – дві тисячі кілометрів: надзвичайна загроза. Переможемо!

держава-терористка могла перемістити на території Білорусі свої “Кинджали”. Там зафіксували літаки МіГ-31К, які є носіями цих ракет.

Водночас є кілька причин, які можуть підштовхнути росію до такого роду поведінки. Про це розповів військовий експерт Юрій Федоров в одному з інтерв’ю.

По-перше, щоразу коли літак Міг-31К, оснащений “Кинджалами”, злітає у повітря, ППО України та командування ППО не знає, чи це свого роду демонстраційний політ, аби показувати, що ось такий літак вилетів і ракети у нього є, чи це справді політ, який має завершитися запуском ракет за цілями в Україні, – зауважив військовий експерт.

Відтак необхідно оголосити повітряну тривогу, щоб врятувати життя людей. У такому випадку вона охоплює майже усі області України, тому що “Кинджали” літають на досить велику відстань – до 2000 кілометрів.

“Це, звісно, нервує людей, адже нікому не хочеться спускатися в бомбосховище і сидіти там незрозуміло скільки”, – додає Федоров.

І по-друге – військове значення

Коли літак злітає, по ньому починає працювати ППО України, причому на так званих бойових частотах – тих, які використовуються в бойовій обстановці. А їх потрібно тримати у великому секреті.

“Якщо виникає повітряна атака, ворожа сторона часто використовує постановку радіоперешкод, щоб забити, вивести з ладу, паралізувати станцію радіолокації, а для цього потрібно точно знати, на яких частотах вони працюють. Або можуть відкрити вогонь за цими станціями ракетами, які наводяться за випромінюванням РЛС”, – зауважив експерт.

В України вони є, додає Федоров, – це американські ракети Harm. Такого роду зброя є й у Росії.

Тому при зльоті літаків, навіть якщо вони не залітають у повітряний простір України, російська військова розвідка може зафіксувати частоти, на яких працюють РЛС України, і потім у разі потреби виставляти по них досить потужні перешкоди, – підсумував Юрій Федоров.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )