Масований відступ почався! Відразу кілька бригад – оголили фронт: масштабне звільнення. Переможемо!

Як відомо, нашим захисникам з-під Бахмута вдалося прогнати бійців 72 бригади. На це вже відреагував секретар РНБО Олексій Данілов.

Під час телемарафону він наголосив на тому, що російські загарбники не втекли. Водночас вдалося цього досягти завдяки українським військовим.

По-перше, я їм усім кажу: “Чим швидше ви заберетеся, тим (з більшою ймовірністю) ви збережете своє життя”.

Те, що стосується слів “відступали”, майте на увазі, що для того, щоб вони відступали, з нашого боку мають бути дуже і дуже потужні дії,
– наголосив Данілов.

Він зауважив, що подібне спостерігалося і на Харківському, і на Херсонському напрямках, звідки 72 бригада теж втікала під тиском ЗСУ.

Водночас секретар РНБО підкреслив, що це не спонтанне рішення ворога. Російські військові втікали, рятуючи свої життя, під тиском наших захисників, які виконують свої завдання, затверджені на Ставці.

Нагадаємо, ще 9 травня Пригожин істерично скаржився на ситуацію у Бахмуті, який його бійці 9 місяців не можуть захопити. Його обурив той факт, що з одного з флангів втік підрозділ 72 бригади. За словами “кухаря Путіна”, це оголило фронт завширшки майже 2 кілометри та глибиною 500 метрів.
Невдовзі у ЗСУ підтвердили слова ватажка ПВК “Вагнера”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )