Масові бунти в росії ще попереду, названо терміни: “Це була лише розминка”

Антивоєнні протести, які 21 вересня відбулися у 38 містах Росії, були лише розминкою, основні бунти ще попереду.

Таку думку висловив політтехнолог, кандидат політичних наук Аббас Галлямов. Так, за його словами, протести проти мобілізації будуть, але не одразу. top.politeka.net

«Моментально реагує лише невелика частина людей. Основна частина публіки важко перекладає речі, почуті по телевізору, на самих себе, на своїх близьких. Адже вони звикли, що по телевізору одне, а в житті зовсім інше. Для цих людей мобілізація поки що так і залишилася телевізійною абстракцією», – пояснив Аббас.

За словами політтехнолога, реальність доходитиме до росіян після того, як вони самі отримають повістки. Коли військкоми постукають у квартири їхніх рідних та друзів.

«Після того, як повістки отримають їхні друзі та близькі, після того, як ті, хто пішов, почнуть повертатися в країну в трунах, коли піде похорон. Тут треба розуміти, що колись убиті не в рахунок. Ті, у сприйнятті громадян – контрактники, тобто люди, які зробили війну своєю професією. Те, що їх вбивають – це, так би мовити, неминучі витрати. Неприємно, але нічого не вдієш, це їхній власний вибір. Смерті мобілізованих – це зовсім інша справа», – пояснив Галлямов різницю між цифрами загиблих до мобілізації та після.
війна з рф, техніка окупантів
Аббас Галлямов припускає, що протести 21 вересня – це розминка . Основні ще попереду.

Відео дня:

«Придушити їх можна буде лише за допомогою нелюдської жорстокості, але ж вона – ця жорстокість – знищить залишки путінської легітимності. Поки що президент зберігає базу – не менше третини виборців стосовно нього цілком лояльні. Через півроку ця група зменшиться рази на три, якщо не більше», – припустив Галлямов.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Масові бунти в росії ще попереду, названо терміни: “Це була лише розминка”