Мати окупанта поскаржилася, що він пропив усі гроші, зароблені на війні проти України. Фото

Мати одного з російських окупантів поскаржилася, що її син пропив усі гроші, зароблені на війні в Україні. 41-річний Фаніс Заріфуллін з Агризького району Татарстану через проблеми з алкоголем залишився без роботи і вирішив отримати дохід, беручи участь у бойових діях у нашій країні.

Тепер жінка сама виховує онуків, пишуть “Idel.Реалії”. Її син поїхав воювати 22 квітня та перебував в Україні близько двох місяців.

Повернувшись, він побачився з батьками лише раз, бо безперестанку п’є.

64-річна Фаріда розповіла, що її син одружений вже вдруге.

Фаніс Заріфуллін (ліворуч)

“Перша дружина, як і він сам, сильно випивала. 14-річного сина і 15-річну дочку більше я виховую – особливо коли батьки нетверезі. Органи опіки навіть погрожували позбавленням батьківських прав, краще вже нехай вони зі мною будуть”, – сказала вона.

Усе життя Фаріда працювала дояркою. У 55 років вона вийшла на пенсію та залишилася працювати на фермі сторожем.

З її слів, їй довелося допомогти синові з грошима, щоб той зміг поїхати добровольцем на війну проти України. За два місяці участі в боях Фаніс отримав 227 тис. рублів (близько 143 тис. гривень).
Фаріда Заріфуліна
“Син пропив і розтратив ці гроші за два тижні. Зараз у нього на рахунку залишилося трохи більше 700 рублів (близько 440 грн.). Дітям дав від сили тисяч десять. А як нап’ється – не знає, що каже. Так він мене образив, що мені вже не має значення, є він чи ні”, – констатує Фаріда Заріфулліна.

З її слів, син знову збирається на війну, оскільки гроші в нього закінчилися.

За підрахунками Idel.Реалії на 20 липня, на війні з Україною загинули 95 вихідців із Татарстану. Зазначається, що в республіці пропонують чоловікам поїхати воювати навіть у місцевих центрах зайнятості.

Як повідомляв OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN