“Мавзолей Путіна”: Данілов розповів про проєкт РНБО і дав прогноз щодо зміни влади в Росії

За словами секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олексія Данілова, до списку “еліт” Росії входить загалом 86 осіб. В РНБО їх умовно об’єднали в проєкт “Мавзолей Путіна”.

Про це Данілов розповів в інтерв’ю радіо “Київ 98Fm“. Він зауважив, що навіть якщо в Росії зміниться диктатор, там усе одно залишаться 85 людей, які мають вплив на політику Кремля (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Навіть у випадку різкої зміни основного представника влади, нікуди не дінеться “колективний Путін”. Це зумовлено тим, що за 22 роки диктатури в Кремлі не залишилося тих, кого можна вважати “ліберальними”, – сказав Данілов.

Олексій Данілов дав інтерв'ю радіо "Київ 98Fm"

“В Апараті РНБО є проєкт під умовною назвою “Мавзолей Путіна” – це 86 осіб, які впливають на політику Кремля та Росії. Хто б сьогодні там не прийшов до влади, імовірність того, що це буде не “колективний Путін” – вкрай мала. Що стосується російської опозиції, то вона просто знищена”, – додав секретар РНБО.

Водночас, на думку Данілова, багато експертів остерігаються, що Путін може наважитися використати ядерну зброю, якщо знатиме, що покидає трон правителя.

OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Мавзолей Путіна”: Данілов розповів про проєкт РНБО і дав прогноз щодо зміни влади в Росії