“Маємо повернути Європу на всю українську землю”: Зеленський розповів про підготовку України до контрнаступу. Відео

Україна прагне стати частиною великої європейської, розвиненої, цивілізованої сім’ї, і плани окупантів із Росії придушити нашу країну диктатурою не матимуть успіху. Ворог не отримає жодного клаптика української землі – для цього і потрібен контрнаступ ЗСУ.

Про це сказав президент Володимир Зеленський, звернувшись до нації через пресслужбу Офісу. Політик продовжує щодня вести переговори з міжнародними колегами, і всі вони солідарні, що Росія не повинна мати підстав для того, щоб почуватися спроможною диктувати умови вільному світові (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Ні на хвилину не забуваємо, що кожен день присутності окупанта на нашій землі – спокуса для нього думати, що йому щось вдасться. Нічого йому не вдасться! Маємо повернути свободу, безпеку та Європу на всю українську землю – на всю європейську землю”. Ми це зробимо! Не залишимо ворогові жодного клаптика нашої землі – ніде тиранія не правитиме!” – підкреслив гарант, подякувавши кожному, хто наближає день перемоги.

Зеленський протягом дня провів одразу кілька нарад, де обговорювали перспективи посилення оборони держави. Більше захисту для нашого неба, більше можливостей для нашої оборони та сухопутного руху.

"Маємо повернути Європу на всю українську землю": Зеленський розповів про підготовку України до контрнаступу. Відео

Президент також провів змістовну нараду з Кабміном щодо програм відновлення території України та життя після бойових дій і війни загалом. Чиновники опрацьовують усі аспекти відновлення, і кожен із них – у новому форматі безпеки.

“Економіка та промисловість, ОПК, енергетика, інфраструктура, освітня галузь, соціальна сфера, медицина, зокрема реабілітаційний компонент… Усе, що має бути побудоване, те, у що готовий інвестувати світ, те, що дасть Україні та українцям надійний захист і впевнений розвиток нашого соціального капіталу”, – зазначив Зеленський.

Він додав, що протягом травня буде доопрацьовано конкретні пункти державних програм, і вже у червні вони вийдуть на практичну роботу з партнерами щодо цих планів. Зазначений проєкт відновлення дасть поштовх для розвитку щонайменше усьому європейському регіону – слідом за Україною і всім нашим партнерам, хто співпрацюватиме з Україною.

“Саме тут, в Україні, світ бачитиме, на що здатна Європа. Тут, у нас, в Україні, буде максимум Європи в Європі – максимум можливого з того, на що здатні європейські цінності, на що здатна європейська та глобальна співпраця”, – зауважив лідер нації.

"Маємо повернути Європу на всю українську землю": Зеленський розповів про підготовку України до контрнаступу. Відео

За словами Зеленського, вже й зараз уряд реалізує програми відновлення інфраструктури країни. Зокрема, вже 10 травня запрацював державний сервіс “єВідновлення”, який передбачає підтримку людей, які потребують ремонту будинків чи квартир після пошкоджень війною.

“Загалом ідеться про сотні тисяч пошкоджених об’єктів. Причому ми повинні відпрацювати це завдання щодо наших людей, хто зміг самотужки відновити пошкоджене житло. Рівність у допомозі – дуже важлива, і відповідний алгоритм потрібен. Наступний крок – відшкодування за втрачене житло. Це станеться”, – зазначив він.

“Підписав сьогодні й нові укази про нагородження наших воїнів державними нагородами. 10-та окрема гірничо-штурмова бригада. 14-та, 28-ма, 53-тя, 59-та й 72-га окремі механізовані бригади. 3-тя окрема штурмова бригада. 27-ма реактивна артилерійська бригада. 112-та окрема бригада ТрО. 67-й окремий стрілецький батальйон. 65-й військовий мобільний шпиталь”, – підсумував український гарант.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )