“Мені байдуже, яка тут влада”: мешканка Маріуполя поскаржилася на життя і вимагає “квартиру, машину”

Мешканка тимчасово окупованого Маріуполя записала відео, в якому скаржиться на умови свого життя.

При цьому жінка, “у якої ні квартири, ні машини”, відразу заявляє, що їй «все одно, яка тут влада». (Обережно, присутня ненормативна лексика). top.politeka.net

Відповідним відео поділився радник законного міського голови Петро Андрющенко. За його словами, жінку можна віднести до третьої категорії мешканців Маріуполя, які залишилися в місті. Їх він називає “людьми-холодильниками”, «ватою».

«Без батьківщини, цінностей та орієнтирів. Вони цілком нормально почуваються зараз в Маріуполі. Їх дійсно звільнили. Звільнили від обов’язків працювати, дотримуватись закону, не пити», – пояснив Андрющенко.

Ще однією проблемною категоріює маріупольчан, які залишились у місті, є пенсіонери.

«Більшість яких щиро бажає повернутись в СРСР. Оскількі це неможливо – хоча б в росію. Саме вони той самий електорат, хто привів ОПЗЖ в місті до ради. Саме не них спирались російські агенти», – розповів Андрющенко.

Ще одна менша категорія – це відверто проросійські громадяни.

«Проросійське яке швидко перевзувається публічно та тихою отрутою знищувало нац безпеку», – повідомив Андрющенко.

Відео дня:

На щастя, головною категорією тих, хто залишився в Маріуполі, все ж залишається ті, хто чекає на деокупацію та ЗСУ. Іх, за словами Андрющенка, 40 відсодків.

При цьому, як зазначає радник законного міського голови, головникм питанням залишається що після визволення міста робити з першими трьома категоріями містян.

«Чи варто залишати їм право голосувати? Отримувати соц допомогу від українських платників податків? Не знаю. Але з кожним днем окупації особисто та неофіційно міцніє впевненіть – ні. Ми потребуємо інстутуту негромадянства та обмеження права обирати для неплатників податків», – підкреслив Андрющенко.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN
“Мені байдуже, яка тут влада”: мешканка Маріуполя поскаржилася на життя і вимагає “квартиру, машину”