Микола Тищенко закликав забути про Росію і готуватися до 14 лютого: “Для Гончаренка куплю заспокійливе”

В західних ЗМІ з’явилася інформація про припинення польотів над небом України через зростання загрози російської агресії.

Проте, за повідомленням Миколи Тищенка, який є заступником голови Комітету транспорту та інфраструктури, у Мінінфраструктури спростовують таку інформацію. Відповідна заява з’явилася у Telegram-каналі Тищенка.

Тищенко пише, що подав депутатський запит до Державної авіаслужби:

“Як заступник голови Комітету транспорту та інфраструктури, щоб остаточно прояснити ситуацію, направляю депутатський запит до Державної авіаційної служби України”.

Літак. Фото: Youtube

Літак. Фото: Youtube

Тищенко звернувся до депутатів та колег не сіяти паніку та не гнатися за “сенсацією”.

“Ми зараз маємо триматися у строю і не піддаватися паніці”, – зазначив нардеп.

Тищенко звинуватив депутата Гончаренка у сіянні паніки: “Особисто для Олексія Гончаренка та його фракції куплю заспокійливе”, – заявив нардеп.

Також депутат звернувся до українців, та закликав 14 лютого привітати коханих та свої половинки зі святом, днем святого Валентина.

Скриншот повідомлення

Скриншот повідомлення

Нагадаємо, у засобах масової інформації з’явилася інформація, що над Україною може з’явитися безполітна зона. Таку інформацію надали в Avianews, з посиланням на декілька джерел.

“Страхові компанії попередили авіаперевізників про те, що страховка перестане покривати польоти”, – йдеться у повідомленні.

За даними джерел видання, польоти в Україну можуть зберегти лише поодинокі авіаперевізники – наприклад, Turkish Airlines, які до останнього літали до Кабулу попри бойові дії неподалік аеропорту.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )