«Міністр« ЛНР »Купила Квартиру Під Києвом І Відправила Доньку На Навчання До Європи

Різне

«Міністр охорони здоров’я ЛНР» Наталя Пащенко купила квартиру в одній з новобудов в Ірпені під Києвом, а також відправила свою дочку Софію Буку на навчання в Університеті Гренобль-Альпи у Франції.

Як розповів журналіст Денис Казанський на своєму YouTube-каналі , відповідна інформація спливла в Россмо, після чого швидко розійшлася в мережі, викликавши бурхливу реакцію.

«У коментарях пишуть, що хотілося б сказати в СБУ, щоб у неї відібрали візу, відібрали закордонний паспорт, щоб вона нікуди не могла виїжджати і сиділа в своєму Луганську. Можу відразу сказати, що я категорично проти цього.

Проти, щоб, по-перше, переслідувати дітей за діяння, які вчинили їх батьки. По-друге – якщо людина вирвався з цієї шизофренічною резервації і має можливість виїхати в Україну або Євросоюз – це тільки плюс. Я сподіваюся, що ця дівчина тепер подивиться, чим відрізняється життя в нормальних цивілізованих європейських країнах від життя в тому де ** ме, в яке Донбас засунула Росія, зрозуміє різницю між життям у Європі і «русскім міром», зробить свої висновки.

Я думаю, що на постійне місце проживання в Луганськ ця дівчина навряд чи коли-небудь повернеться … і тут треба тільки їй удачі побажати », – зазначив він.

Так, в паблік повідомляється, що до осені 2016 року Пащенко проживала в підконтрольному українському уряду Сєвєродонецьку, куди втекла з окупованого Луганська. Вже після повернення в захоплений бойовиками «ЛНР» Луганськ в 2016 році вона придбала двокімнатну квартиру в Ірпені.

Пащенко близько двох років керувала «державної кардіологічної програмою» «ЛНР», і в грудні 2018 го стала «міністром охорони здоров’я».

«Чиновниця» явно не захотіла, щоб її дочка здобувала освіту і залишалася жити в невизнаній «республіці», і дівчина спочатку надійшла до столичного вузу – Київський Національний торговельно-економічний університет – потім Бука переїхала на навчання до Економічного університету в польському Вроцлаві, а після – в Університет Гренобль-Альпи у Франції.

У мережі вже спливли фотографії, на яких дочка «чиновниці» позує на тлі визначних пам’яток у Франції.

Дочка «міністра охорони здоров’я ЛНР» Софія Бука похвалилася знімками у Франції (фото: скріншот з відео)

Журналіст підкреслив, що такий «скандал» на окупованих територіях Луганської області в черговий раз проілюстрував фальш і брехливість російської пропаганди.

«На справді відео – про суть« русского мира », які насправді гнилі і наскрізь брехливі всі ці люди – професійні« Новоросія », переносники« русского мира », російські імперці,« патріоти »і адепти« народних республік »», – звернув увагу Казанський.

Джерело: http://puer.net.ua/admin/10542/

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN