Міністр замішаний – це почула вся країна. Таємна розмова – він злив. В ОП не чекали!

Різне

Народний депутат Гео Лерос опублікував нову серію “плівок Єрмака”. У ролику він розповідає, як нещодавно призначений міністр аграрної політики і продовольства (Мінагропрод) України Роман Лещенко потрапив на цю посаду через “ліфт Єрмака”.

Відео з’явилося на Ютюб-каналі Лероса 23 грудня.

Йдеться про події річної давності.

“Я знав, що під Романа Лещенка створювали ціле міністерство, готуючи його в міністри. Тому притримав цей матеріал, щоб потім не розповідали, що люди з” плівок Єрмака “- плід хворої уяви брата глави Офісу президента”, – сказав Лерос і нагадав сказані в травні слова Володимира Зеленського про те, що жодної людини зі згаданих “плівок” немає на посадах.

Потім Лерос згадав, що записи велися з 2019-го до кінця січня 2020 року.

У новій “серії” плівок показані два співрозмовникаив ресторані. Один з них залишається за кадром, а другий – це Олександр Луцький (колись людина мера Києва Леоніда Черновецького, а з 2015 до 2018 року очолював земельне агентство). Луцький говорить: мовляв, треба, щоб Зеленський зустрівся з Лещенком – тоді уповноваженим президента з земельних питань. На цій зустрічі Лещенко повинен буде пояснити главі держави, як сильно Геокадастру необхідний керівник в особі Луцькоїго(до слова, минулого тижня Лещенко з трибуни Ради заявив, що не має нічого спільного з цим чиновником.)

Потім Лерос нагадав, що Лещенко став уповноваженим із земельних питань на початку грудня минулого року. Після цього він майже відразу ж став організовувати аудієнцію Луцького у Зеленського, щоб на ній вирішити питання призначення Луцького в Геокадастр, минаючи конкурс. У цьому Лещенку взявся допомагати брат Єрмака Денис – за винагороду від Луцького.

На доказ того, що Денис Єрмак брав за допомогу гроші, Лерос зробив запис його розмови з постійним фігурантом “плівок” Дмитром Штаньком, 16 років пропрацював в органах внутрішніх справ. На записі Єрмак і Штанько обговорюють, що робити з грошима Луцького, і вирішують їх не чіпати, поки не буде якоїсь конкретики по його призначенню. Що цікаво, Луцький заніс першу частину хабара за своє призначення ще в жовтні 2019 року. Загальна сума хабара склала 100 тисяч доларів.

Однак схема не спрацювала: тодішній прем’єр Олексій Гончарук призначив главою ГеокадаструДениса Башлика. За словами Луцького ​​на записі з ресторану, таким чином прем’єр “наклав на повний зріст на президента”.

Після звільнення Гончарука звільнили з посади і Башлика. Але оскільки Луцький був уже засвічений на плівках, на місце Башлика призначили товариша Луцького Романа Лещенка. Останній з поста глави Геокадастру минулого тижня пішов на підвищення – на посаду міністра агрополітики.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN