Міноборони Британії показало карту бойових дій в Україні: ситуація на 5 травня

Міністерство оборони Великої Британії оприлюднило карту бойових дій в Україні станом на 5 травня. Згідно з картою, Росія намагається прорвати українську оборону на трьох напрямках: в районі Ізюму на Харківщині, на Донбасі і на півдні у напрямку Запоріжжя. .obozrevatel.com

У свою чергу Збройні сили України контратакують на двох напрямках: Харківському і Миколаївському. Карту Міноборони Великої Британії виклало в Twitter.

“Продовжується незаконне та неспровоковане вторгнення в Україну. Нижче наведено останню інформацію оборонної розвідки щодо ситуації в Україні на 5 травня 2022 року”, – йдеться у повідомленні.

Відео дня

Як відомо, триває 71 доба повномасштабної військової агресії Російської Федерації проти України. За повідомленням Генштабу ЗСУ, Росія намагається вести наступ на кількох напрямках але Сили оборони України героїчно тримають оборону.

Відео дня:

Раніше OBOZREVATEL повідомляв, що на думку радника голови Офісу президента Олексія Арестовича, найближчими днями російські окупанти можуть збільшити інтенсивність боїв. Початок активного наступу варто очікувати по Криворізькому, Запорізькому напрямку та напрямку до зони ООС.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Міноборони Британії показало карту бойових дій в Україні: ситуація на 5 травня