“Мінську” чи “норманду” ми вже не віримо”: Рєзніков розповів, яким може бути фінал війни в Україні

Україні складно робити рішучі прогнози щодо завершення військових дій, оскільки багато в чому це залежить від іноземних партнерів та твердості їхніх позицій. Керівництво нашої країни не бачить перспектив у відновленні “Мінських” чи “нормандських” переговорів, оскільки посередники у цих форматах не надійні. obozrevatel.com

Про це розповів голова Міноборони Олексій Резніков в інтерв’ю агентству “РБК-Україна”. Він пояснив, що така недовіра є небезпідставною, нагадавши, як у 2008 році тодішній канцлер Німеччини Ангела Меркель не підтримала вступ України до Північноатлантичного Альянсу НАТО.

“Вихід із цієї війни залежить і від наших партнерів у світі. “Мінську” чи “норманду” ми вже не віримо, ні президент не вірить, ніхто не вірить у “Мінськ-3”, четвертий “норманд” і тим посередникам теж. що посередник, яка очолювала уряд Німеччини, вона була проти вступу України до НАТО в 2008 році, тому тут чистий конфлікт інтересів”, – зауважив Резніков.

Нагадаємо, що на саміті у Бухаресті НАТО відмовило Україні та Грузії у членстві в альянсі. Справді, проти виступили представники Франції та Німеччини. Меркель пізніше пояснювала, що не хотіла подібним процесом провокувати президента РФ Володимира Путіна.

Відео дня:

Коли під час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, глава держави Володимир Зеленський запросив федерального канцлера на пенсії до Бучі під Київ, де сталася кривава різанина мирного населення, Меркель ухилилася від візиту. Втім, через свого прессекретаря засудила дії фашистської РФ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Мінську” чи “норманду” ми вже не віримо”: Рєзніков розповів, яким може бути фінал війни в Україні