Минулої неділі до Раї прийшла мама. Вона пройшла тихенько у кімнату доньки, щоб сваха не побачила і поклала на стіл доньці 100 тисяч гривень.

Різне

Минулої неділі до Раї прийшла мама, вона принесла доньці гроші, 100 тисяч гривень.

Нещодавно дідуся не стало і мати Раїси зі своєю сестрою вирішили продати господарство і його стареньку хату. Грошей було не багато, але зараз ця копійка знадобиться кожному у такий непростий час. Сестри вирішили розділили їх між внуками порівну. Якраз вийшло усім по 100 тисяч гривень.

Раїса дуже зраділа, бо чоловік нещодавно втратив роботу і їм жилося дуже важко. Навіть орендувати квартиру не було за що, а на руках ще й дитя маленьке зовсім. Тому вони повернулися з міста в село, жили в свекрухи, але тут теж не просто, бо прийшла зима, а роботу в селі взимку й не знайти.

Свекри спочатку трішки допомагали, а потім сказали, що гроші в них вже скінчилися, щоб на них не розраховували.

Мама зайшла тихесенько в кімнату доньки і сказала, що гроші вона принесла і їх життя може дуже покращитися, але сказала, щоб добре подумала перед тим, як говорити про них чоловікові.

Бо Петро, коли дізнається, перестане шукати роботу, заспокоїться і вони всі разом їх швидко проїдять, тому Рая має добре подумати. А краще взагалі приховати гроші і нікому про них не говорити, так буде краще.

Гроші не пропадуть, і колись вони їх дуже виручать.

Стільки днів Рая мовчала, добре все продумувала. А сьогодні дитині навіть підгузки ні на що купити і Раї дійсно стало сумно.

Жінка не знає, як правильно вчинити: говорити про гроші своєму чоловікові, чи ні?

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN