Мінус чотири склади БК і не тільки: з’явилися дані про потужну “бавовну”, яку влаштували окупантам ЗСУ

Протягом чотирьох діб воїни ЗСУ знищили чотири склади з боєприпасами російських окупантів. Також вони вразили вогнем стільки ж баз військ РФ, які ті могли використовувати як штаби чи командні пункти.

Така “бавовна” завітала до загарбників на східних і південних напрямках. Про успіхи захисників у “демілітаризації” ворога повідомив Telegram-канал “Збройні сили. Війна з окупантами”.

Так, протягом чотирьох діб захисники України “відмінусували” ворожі склади БК біля Харцизька та в Бахмутському районі на Донеччині, поблизу міста Пологи на Запоріжжі, а також у Херсонському районі.

Мінус чотири склади БК і не тільки: з'явилися дані про потужну ''бавовну'', яку влаштували окупантам ЗСУ

Тоді як бази російських окупантів завдяки точним ударам воїнів ЗСУ палали в Херсонському та Каховському районах Херсонщини, біля Дебальцевого на Донеччині, в Біловодському районі Луганщини.

Також “бавовна” була в тимчасово окупованій Волновасі Донецької області. Військові ще уточнюють, яка саме ворожа локація була уражена.

Мінус чотири склади БК і не тільки: з'явилися дані про потужну ''бавовну'', яку влаштували окупантам ЗСУ
За словами речника Одеської обласної військової адміністрації Сергія Братчука, на Водохреща, 19 січня, бійці ЗСУ “охрестили вогнем” окупантів на півдні. Зокрема, в Олешках, районах Скадовська і Голої Пристані.
Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN