Connect with us

Новини

“Місце зйомок відео не відповідає заяві”: Військовий експерт викрив брехню Пригожина про “взяття” Бахмута

Військово-політичний оглядач Олександр Коваленко вказав на “нестикування” в сьогоднішній публікації засновника ПВК “Вагнер” Євгенія Пригожина з приводу “взяття” Бахмута. У своєму Telegram він зазначив, що ділянка, яку показав колишній кухар Путіна в кадрі не відповідає тому районі, звідки армія РФ нібито “вибила ЗСУ”(району “Літак”), передають Патріоти України.

“Якщо він віщає про “взяття” Бахмута, а це ділянка по Чайковському та “літачку”, то чому він не зняв “переможне” відео на його тлі? Точніше того, що залишилося від літачка”, – звернув увагу Коваленко.

Також він вказав, що Пригожин “квапить події”, тому він поспішив опублікувати ролик і замітку про Бахмут: “Цей запис повинен був вийти ввечері”, – стверджує Коваленко. “Пригожин квапить події. Неодноразово обпалившись на заявах про взяття Бахмута, він знову прискорюється, щоб якомога раніше відрапортувати про “взяття” міста і почати виведення ПВК “Вагнер”, адже “кухар” прекрасно розуміє, чим пахне”, – вказує він.

Військово-політичний оглядач також погодився із заявою Міноборони України про те, що ситуація в Бахмуті “критична”, але водночас українці, які стежать за оперативними новинами в місті, це вже розуміли, стверджує він. За словами Коваленка, з урахуванням важких боїв складно прогнозувати, що буде далі. Однак армія РФ все ще не “вибила” з міста ЗСУ, оборона Бахмута триває.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement