Мобілізація триває: з’ясувалось, куди відправляють чоловіків, які не служили

Повістку можна вручати в будь-якому місці, якщо це не заборонено законом.

Про це в інтерв’ю «Громадському» повідомив полковник Руслан Тригуб, який очолює Дарницький територіальний центр комплектування у Києві.

«Мобілізація триває, запити надходять, тож ми призиваємо людей», – підкреслив Тригуб, нагадавши, що мобілізація, згідно з указом президента, продовжена до 23 серпня. top.politeka.net

«Наразі комплектування проводиться постійно. Є бойові втрати, є небойові втрати, є некомплект тощо. Ми доукомплектовуємо військові частини згідно з заявками, які нам направляють вищі керівні штаби», – розповів Тригуб.

Також полковник повідомив, що в межах загальної мобілізації мобілізувати можуть будь-якого військовозобов’язаного або резервіста, якщо вони не мають права на відстрочку і за станом здоров’я вважаються придатними до служби.

За словами керівника ТЦК, ящо людина не служила і має цивільну професію, враховується його бажання.

Відео дня:

«Якщо він не служив і має цивільну професію, то ми враховуємо його бажання: чи він хоче стати танкістом, артилеристом, чи ще кимось. Якщо він не знає чи вагається, куди піти, але має цивільну спеціальність, яка споріднена з військовою, то ми це теж беремо до уваги. Наприклад, людина вже 20 років працює механіком на СТО: це добре, тому що в ЗСУ дуже багато автомобілів і вони ламаються частіше в польових умовах. Тому ця людина може піти тим же механіком у ремонтний батальйон», – розповів Тригуб, додабчи, що, якщо, наприклад, людина працює кухарем в ресторані, її відправляють кухарем у військову частину.

Також полковник додав, що є багато професій, які не споріднені з військовою спеціальністю, тож певний відсоток людей іде не за професією і їм призначають військову спеціальність стрільця.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 3 оцінки, середнє 2.33 з 5 )
BBCcCNN
Мобілізація триває: з’ясувалось, куди відправляють чоловіків, які не служили