Мобілізація в рф: американські аналітики сказали, як вона вплине на хід війни і що зміниться найближчим часом

Наказ російського лідера Володимира Путіна про часткову мобілізацію не надаватиме суттєвого впливу на хід війни в Україні протягом найближчих місяців.

Про це йдеться у традиційному звіті Інституту вивчення війни (ISW). top.politeka.net

Так, у звіті вказується, що оголошення Путіна про часткову мобілізацію відобразило багато проблем, з якими росія стикається під час її невдалого вторгнення.

“Москва навряд чи зможе вирішити їх у найближчі місяці”, – зазначають аналітики інституту, додаючи, що наказ мобілізувати частину “підготовленого” резерву рф, тобто осіб, які пройшли термінову службу, протягом місяців не створить значної бойової сили.

російська техніка, розбита
Аналітики ISW наголошують, що російські резервісти погано навчені і не підвищують свою кваліфікацію після завершення термінової служби.

“Служба в російській армії триває лише рік, що дає призовникам мало часу, щоб навчитися бути солдатами”, – зазначають військові експерти, які також вважають, що відсутність перепідготовки прискорює деградацію набутих військових навичок з часом.

А резервістів із бойовим досвідом в росії дуже мало.

Відео дня:

В звіті також наголосили, що російські військові, ймовірно, закликали найбільш боєздатні резерви під час довоєнної мобілізації, що дозволяє припустити, що нинішня часткова мобілізація розпочнеться із залучення менш боєздатного особового складу із самого початку.

Втім, як зазначають експерти, цього може бути достатньо, щоб наступного 2023 року підтримувати нинішній рівень російської військової сили, компенсуючи втрати.

“Хоча навіть це ще не ясно”, – додають експерти.
російська техніка, окупанти, війна
Більше того, в Інституті вивчення війни висловили думку, що часткова мобілізація, оголошена путіним, не зможе завадити можливості України звільнити від окупантів більшу частину своїх територій до зими.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Мобілізація в рф: американські аналітики сказали, як вона вплине на хід війни і що зміниться найближчим часом