Connect with us

Новини

Мобілізація в Україні: у Міноборони пропонують знизити граничний вік призовників

Published

on

У Міноборони можуть знизити призовний вік до 25 років.

Прес-служба Міноборони повідомляє, що реагуючи на звернення Збройних Сил України, спільно напрацювали пропозиції змін до законодавства щодо зменшення граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25 років.

Повідомляється , що необхідність їхнього щорічного прибуття до ТЦК, у тому числі у медоглядів, призводить до додаткових фінвитрат, навантаження на медпрацівників та збільшення черг для проходження військово-лікарської комісії.

мобилизация, призыв, всу, военные, армия, повестки

Крім того, тривале перебування на військовому обліку призовників має негативні наслідки, оскільки значна кількість придатних для військової служби чоловіків не може бути залучена під час мобілізації.

мобилизация, призыв, всу, военные, армия, повестки

Українці неоднозначно відреагували у коментарях:

“В умовах військового стану призовники мають бути військові , яких 32 роки утримує держава і люди , а не молодь і звичайні люди , яких тут кожного вважають ухилянтами – поки бугаї і бариги відпочивають”,

“може офіцерів запасу поворушити пора, заробітчан з польщів повернути та переоблік “інвалідів дитинства” провести? А то хворі стають здоровими, тиск стає нормальним а хронічні хвороби вмить пропадають в воєнкоматах а у бариг та їх родичів проявляються! Тай військова підготовка повинна бути з 21 року!”,

Advertisement

“4-5 тис.$ зарплатню для військових, і проблем з мобілізацією не буде. Кожна робота повинна бути оплачена!”, – пишуть українці у коментарях.

Прокоментуйте:
Advertisement