Мобілізацію Путіна буде провалено: експерт назвав причини

Часткова мобілізація в Росії, оголошена 21 вересня, зіткнеться з багатьма проблемами й буде провалена. Агресору не вдасться призвати 300 тисяч військовозобов’язаних, при цьому призваних не навчатимуть, “люди просто йдуть на забій”.

Проблеми виникнуть не лише із самим призовом, а й із матеріальним забезпеченням армії, зокрема з витратами на військову форму та харчування солдатів. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський.

“Я не думаю, що він набере всі 300 тисяч, хоча в принципі такі можливості вони мають. Справа в тому, що пропускна спроможність призовної системи становить 130 тисяч на рік. Плани їм підвищили в 2,5 рази. Що вони з цим будуть робити, я не дуже уявляю”, – зауважив експерт.

Він припустив, що мобілізація проходитиме хвилями. “Наприклад, набрали 30 тисяч, абияк одягли”.

У цьому контексті Сунгуровський заявив, що подібна масова мобілізація стане великим навантаженням для економіки РФ. “Економіка з цим не впорається. Це величезне навантаження і на систему забезпечення, і на транспортну систему, тому що їх треба переправляти”.

Відео дня:

За оцінками експерта, боєздатність такої армії буде невисокою, оскільки навчати бійців просто нема кому. “Адже їх не встигнуть навчити. Люди просто йдуть на забій”, – підсумував він.

OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Мобілізацію Путіна буде провалено: експерт назвав причини