Connect with us

Новини

Модна битва. Королева Іспанії та жінка, якій вона вручала нагороду, прийшли в однакових сукнях

Королева Іспанії Летиція потрапила в конфуз на публічному заході, з якого сама посміялась. Справа в тому, що на церемонії нагородження до неї підійшла гостя, одягнена в аналогічну сукню.

Обираючи бюджетне вбрання в мас-маркеті, вона, ймовірно, не очікувала зустріти іспанку з таким же смаком в одному залі. OBOZREVATEL пропонує подивитися, як виглядали красуні в ідентичних образах (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

Інцидент відбувся в середу, 3 травня, коли дружина короля Філіпа VI відвідала засідання Королівської ради у справах людей з інвалідністю. Вручаючи запрошеним сертифікати та нагороди, до королеви неочікувало підійшла гостя в такій же чорно-білій сукні довжини міді.

Гостя заходу одягнула ту ж сукню, що й королева

На талії у жінок був широкий ремінь, що підкреслював вигини тіла, а на ногах – чорні шпильки. Відрізнялася тільки довжина підборів: у королеви Летиції вони були на кілька сантиметрів вищі.

Обидві красуні для заходу розпустили волосся та нанесли легкий денний макіяж, щоб підкреслити риси обличчя.

Advertisement
Обидві красуні обрали однакове вбрання

Окремих слів заслуговує реакція монарха на конфуз. Попри поширений міф, що для модниці немає нічого гіршого за те, щоб зустріти когось в аналогічному вбранні, дружина короля Іспанії продемонструвала витончені манери та веселу вдачу.

Побачивши вбрання дівчини, що йде до неї, королева помітно повеселішала та навіть розсміялася. Вона одразу обійняла гостю і притягнула її до себе, позуючи для фотографів.

Королева Летиція посміялася з конфузу

Відомо, що ціна сукні, яка яка найбільше запам’яталася присутнім – 75 доларів (2150 грн.). Її запустив у продаж відомий мас-маскет Mango.

Як повідомляв OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement