Могилевську до сліз розчулила історія про лікаря з Ізюма, який робив операції в підвалі: без анестезії та ледь не наосліп. Фото

Відома українська співачка та продюсерка Наталія Могилевська поділилася історією Юрія Кузнєцова – лікаря зі звільненого від російських окупантів Ізюма Харківської області. Він робив операції постраждалим у підвалі лікарні практично без анестезії та освітлення. Артистку так сильно захопила розповідь про медика, що вона не змогла читати її без сліз.

Історію про ортопеда-травматолога, який під час окупації міста взяв на себе управління Центральною міською лікарнею Піщанської Богоматері, опублікувало видання “Бабель”. А Могилевська поділилася своїми враженнями від прочитаного на особистій сторінці в Instagram.

“Читаючи історію про Юрія Кузнєцова з Ізюма, я не могла зупинити сльози. Це Герой нашого часу і такі люди надихають”, – прокоментувала зірка.

Співачка також закликала шанувальників ділитися подібними історіями про своїх друзів, близьких та знайомих, аби вона могла їх публікувати у своєму профілі та надихати українців героїзмом своїх співвітчизників.

Як повідомляється в журналістському матеріалі, Кузнєцов із сімома своїми колегами-помічниками робив операції у підвалі лікарні, де йому часто доводилося зшивати рани без анестезії та мало не наосліп. Щодня до нього приносили поранених і тих, хто зазнавав жорстоких тортур загарбників.

Могилевська поділилася знімками, які дають зрозуміти, за яких умов доводилося працювати лікарям-героям. Вона також привела цитату Кузнєцова, яка її, вочевидь, вразила найбільше.

“Психологічно найстрашніше – це авіаційні бомбардування. Артилерійські на їхньому тлі ще не так. Страшно тут було всім. І у всіх нас була депресія, кожен з нею справлявся як міг. Мені допомогла робота, яка рятувала життя. Найважче знаєте, що було? Коли привозять твоїх знайомих, а вони в агонії, і ти безсилий. Дуже важко. Слава Богу, їх було небагато”, – розповідав лікар виданню.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN