Мокрий сніг і ожеледь: синоптики назвали області, в яких буде негода

Новини

Погода в Україні у середу, 16 грудня, погіршиться в східних областях. Там очікується мокрий сніг з дощем та ожеледицю. В інших регіонах без опадів, але в західних, північних, центральних та Одеській областях очікується туман з видимістю до 500 метрів.

За даними Укргідрометцентру, в Харківській, Донецькій і Луганській областях дощ з мокрим дощем пройде і вдень, і вночі. При цьому температура повітря вдень становитиме -1…+1, а вночі 0…-2. У Луганській області вночі буде трохи прохолодніше -1…-3.

В центральній частині України без опадів. У Полтавській області вдень -1…+1, вночі 0…-2. У Черкаській області вдень і вночі від -1 до +1. В Кіровоградській області вдень 0…+2, а вночі -1…+1.

У західних областях вдень буде трохи тепліше. У Тернопільській області вдень +1…+3, вночі -1…+1, в Івано-Франківській області вдень буде +2…+4, вночі 0…-2. У Львівській та Закарпатській областях буде тепліше всього. Там вдень термометри покажуть +3…+5 градусів, вночі температура знизиться до 0…-2.

На Півдні без опадів. В Одеській області вдень +1…+3, вночі 0…-2, у Херсонській області вдень +1…+3, вночі -1…+1, в Миколаївській області вдень +2…+4, вночі -1…+1.

У Києві також без опадів. Вдень температура повітря прогріється до +1 градуса, а вночі -1…+1.

Погода в Україні 16 грудня (фото: meteo.gov.ua)

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN