Моліться сьогодні! Саме в день Нового Року потрібно промовляти! Молитва Господу на Благословення Сім”ї та дому вашого.Збережіть собі!

Новини

Молитва.

«Нехай Господь благословить нас і збереже Всемогутній і Милосердний Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий.

О найсолодший Ісусе Христе, Всемогутній Царю Неба і землі, Сину Бога Давидового, Ісусе, заради нас poзп’ятий на Хресті, змилуйся над нашою обителлю (нашим будинком), бережи усіх, хто живуть в ній.

Хай буде Твоє благословення, Господи, супроводжувати нас всюди, хай освятить Дух Святий думки і серця наші; Всемогутність Його всюди, у всякому місці: все, що знаходяться в нашій обителі (нашому будинку), хто до нас входить і виходить від нас, хай благословить Пресвята Трійця і збереже від усякого зла, щоб ніщо не чисте не наблизився до нас.

Ім’я Господа Ісуса Христа з дев’ятьма чинами ангелів хай стануть на захист цій обителі. Хай Своїм Материнським Покровом Пресвята Діва Марія, та Святі Апостоли охороняють дім цей: благополуччя її затвердять і зміцнять Святі Євангелісти. Хрест Господа нашого Ісуса Христа хай буде покрівлею їй, цвяхи Господа нашого Ісуса Христа хай будуть її захистом; вінець Господа нашого Ісуса Христа хай буде її покровом.

Пресвята Діво Маріє, Святий праведний Йосипе та всі святі, Ангели Хранителі, благайте Господа Ісуса Христа, хай збереже цю обитель від грому, блискавок, вогню, граду, повені, напaду злих людей, нужди, зневіри, єресі, вiйни і всякого нещастя, що загpожує душі і тiлу: в цьому хай допоможе нам Бог Отець, Бог Син, Бог Дух Святий. Амінь.

Сподоби, Господи, в день цей без гріха зберегтися нам.

Господи помилуй (3 рази).

Амінь.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN