Молитва, яка дозволить досягти всього, що вам потрібно. Вознесіть її до Миколаю Чудотворцю

Чуфир-чуфир всім вам, хто це читає. Чи вірите ви?

Наскільки ви схильні адресувати молитви святим і чого при цьому хочете досягти?

Сьогодні мова піде про те, як звернутися до Миколаю Чудотворцю.На диво сподіваються не одні лише діти, розраховують на нього і ті, хто давно вже вийшли з юного віку.
Всім мешканцям землі мріялося б, щоб їхні бажання реалізувалися.Микола Угодник дасть можливість реалізувати свою мрію, для цього потрібно лише мати уявлення, як звертатися до нього.Мовлення таку молитву слід тільки, будучи як слід підготовленим.

Для цього потрібно позбутися від життєвих турбот, усунути зі своєї душі злість і роздратування і дійсно сконцентруватися на тому, про що ви мрієте. Щоб сталося потрібне вам, необхідно довіряти святому, не випробовувати його можливість, а просто бути впевненим, що він справді в змозі допомогти вам.

Микола Чудотворець здатний реалізувати абсолютно нездійсненні мрії, важливо при цьому дякувати йому.

Зрозуміло, бажано молитися в церкві, але якщо це недоступно, то звернутися до нього можна і в своїх оселях, поставивши там його образ і запаливши перед ним лампадку або свічку.

Про отець Миколай, вчитель наш і пастир всеблагої для тих, хто вдається до твого заступництва і звертається до тебе з ревною молитвою! Постарайся позбавити рабів Христових від загрожують їм напастей, оборони країни християнські і захисти їх від вторгнень, міжусобиць і боягуза, від голоду, повені, раптової загибелі, вогню і меча.

Як ти пощадив трьох в’язнів у в’язниці і врятував їх від люті царя і страти лютою, так пощади і мене, який загруз у гріхах устами і руками, спаси мене і від гніву Господнього і страти вічною. І нехай завдяки твоєму заступництву і сприянню Христос по своїй милості дасть мені спокійне життя поза гріха у відведений мені час і врятує мене від того, щоб стояти за ліву руку, але дозволить встати по праву, де і всі святі будуть стояти на віки віків. Амінь.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Молитва, яка дозволить досягти всього, що вам потрібно. Вознесіть її до Миколаю Чудотворцю