Молочний волоський горіх, допомагає боротися з різноманітними хворобами

Волоські горіхи містять у собі безліч мікроелементів та вітамінів, які допомагають вести боротьбу проти різноманітних хвороб.

Як раз у червні необхідно заготовляти молочними горіхами для виготовлення ліків. Готують настоянки, відвари чай та варення. Сприятливий час для збирання горіхів є середина травня – середина червня. Саме такі горіхи – зміцнюють імунітет та очищує кровоносну систему.

Містить велику кількість вітаміну С, Р, Е, В та багато інших корисних мікроелементів. Також, містить йод, який допомагає лікувати хвороби щитоподібної залози та запобігає їхнім виникненням.

Для того, щоб очистити кров та підвищити імунітет, необхідно:

Перекрутити склянку зелених горіхів та додати склянку натурального меду. Перемішайте та розкладіть у скляні банки, закрийте кришками. Залишіть постояти протягом 30 днів у темному місці, не забуваючи перемішувати. Вживати тричі на день, за пів години до вживання їжі, по чайній ложці.

Спиртова настоянка при цукровому діабеті, хворобах нирок, захворюваннях сечового міхура та щитоподібної залози. Також, при порушеннях нервової системи, очищення від холестерину, профілактичний та лікувальний засіб серцево – судинної системи :

Залийте 70% спиртом – 30 зелених горіхів. Залишіть постояти суміш протягом 14 днів, у темному місці. Перед вживанням процідіть. Вживати тричі на день, по чайній ложці.

В Італії існує свято, на честь збирання волоських горіхів – День святого Джованні. З 24 на 25 червня збирають горіхи та виготовляють лікер «Ночін». Цей лікер допомагає перетравлювати їжу, тому італійці вживають його після вечері.

Будьте здорові!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Молочний волоський горіх, допомагає боротися з різноманітними хворобами