Connect with us

Новини

Молода дружина Віктора Павлика похвалилася відпочинком у Карпатах: Сподіваюся, що за перепусткою їздили…”

Published

on

Молода дружина Віктора Павлика Катя Репяхова похизувалась відпочинком у Карпатах.

Молода дружина Віктора Павлика Катя Репяхова показала, як проводить час у Карпатах. Зірка опублікувала кадри у своєму Інстаграмі, де ділиться з фанатами всім цікавим. На кадрах дружина Віктора Павлика Катя Репяхова показала, як насолоджується відпочинком у горах.

“Сюди я повертаюся знову та знову. Карпати”, – написала дружина Віктора Павлика Катя Репяхова.

“Сподіваюся, що за пропуском їздили”, – відповів один із фанатів у коментарях.

“Сподіваюся, що у вашому житті все ж таки станеться щось цікавіше, ніж наша історія з перепусткою”, – написала у відповідь Катя Репяхова.

Варто зазначити, що минулого місяця спалахнув скандал через перепустку, через яку зіркова пара каталася Південним мостом у Києві, який закритий для цивільного транспорту. Дружина співака виклала кадри у своєму Інстаграмі, як проводить час. Відразу ж спалахнув скандал у мережі через перепустку. Віктор Павлік після цього вирішив прокоментувати ситуацію, пояснивши одному з фанатів.

Advertisement

“Насправді це просто перепустка на комендантський час, тому що я дуже часто приїжджаю дуже пізно благодійних виступів на підтримку збройних сил, то мені такий документ просто необхідний на комендантський час”, – заявив співак.

Прокоментуйте:
Advertisement