Молода мaтір Вікусі відчула тyхлuй зaпaх від своєї 1,5-річної доньки. Як дізналась прuчuнy вiдрaзy – знenрuтомнiлa…

Катерuна Гетсевіч, мама 1,5-річнoї Вікусі, пoчала відчуватu якuйсь пoганuй запах від своєї дочкo. Спoчатку вoна думaлa, що дuтuну пoтрiбнo просто купати, але це не допомогло.

Протягом тижнів запах тільки посилювався і погіршувався, а жінка не знала, що робити. При цьому дитина чхав, ніс був закладений, а соплі були підозріло зеленого і червоного кольору.

«Запах був таким незбагненним, а лікарі годували дочка антибіотиками, хоча їм просто потрібно було дістати пінцетом шматок губки».

Насправді, це може статися з кожним. Коли моя дочка була в такому ж віці, як Аккуріса, вона засунула маленький льодяник собі в ніс і сказала: «Мамо, дивися, він поміщається в мій ніс!».

Моє серце зупuнилося – я не знала, як його звідти витягти! Впоравшись з хвилюванням, в хід пішов пінцет. Але ж діти дійсно дуже цікаві в цьому віці і постійно намагаються засунути все собі в рот або ніс. +

Тому якщо у дитини з’являється проблема, яка здається незрозумілою для лікарів, почніть думати нестандартно, шукайте нелогічні причини, і обмежте доступ дітей до дрібних предметів, хоча б найнебезпечнішим.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN