Молодий чоловік побачив безпритульного і вперше в житті вирішив допомогти нужденному, але реакція жебрака його вбила

Бездомний знищив віру в людство хлопця.

Молодий підприємець побачив безпритульного, який просив милостиню біля його магазину, і вперше в житті вирішив допомогти нужденному. Проте коли хлопець побачив, як новий знайомий поводиться з купленим для нього одягом, то попрощався з ідеєю про безоплатну допомогу раз і назавжди, інформує Ukr.Media.

Під час карантину влади багатьох країн звернули увагу на один з найбільш незахищених верств населення — бездомних, запропонувавши переселити їх в елітні готелі, але, як показала практика, багато хто з тих, у кого немає даху над головою, так і залишилися ночувати на вулицях в надії на допомогу добрих незнайомців.

Чоловік поділився розповіддю про те, як він спробував допомогти бездомному чоловікові, якого зустрів на вулиці, і здивувався результату.

"Бездомному чоловікові не сподобалася одежа, яку я йому дав. Він просто пішов і залишив її лежати на землі", — написав автор.

Здавалося б, опис разом з фотографією красномовно говорить сам за себе, але виявилося, що автору ще є чим здивувати користувачів. В коментарях хлопець розповів, за яких обставин вирішив допомогти нужденному, і від його розповіді може стати ніяково.

"У мене є винний магазин. Вранці цей джентльмен прийшов за пивом. У нього не було медичної маски, як того вимагає уряд штату. Я дав йому знати, що він повинен надіти маску. «Я можу просто натягнути сорочку на рот?» — запитав він. Я погодився. Тоді він спробував натягнути сорочку тією рукою, яка тримала його штани, і вони впали до середини стегна".

На той момент в магазині не було відвідувачів, тому інцидент пройшов непоміченим, але на цьому історія не закінчилася.

"Чим довше я думав про це, тим більше це мене дратувало. Я повинен був йому допомогти. Приблизно через годину приходить покупець, який говорить, що біля мого магазину стоїть бездомний у спадаючих штанях. В іншій ситуації я б просто вигнав його звідти, викликав поліцію, та що завгодно, але на цей раз я сів у машину і поїхав в найближчий магазин".

За словами автора, він купив ремінь, комплект спідньої білизни, пачку футболок, пару шортів, мило, рюкзак і деякі дрібниці.

"Підійшовши до бездомного, я віддав йому одяг і запропонував переодягнутися в нашій кімнаті відпочинку". "Благослови вас Боже", — сказав він.

Автор поста вважав, що зробив добру справу, поки після завершення робочого дня не вийшов на вулицю і не побачив наслідки свого вчинку.

"Він пішов, а на тротуарі лежали всі речі, які я йому купив. Рюкзак був порізаний на шматки".

Попри те, що бездомний, схоже, не оцінив вчинок хлопця, люди підтримали його.

  • "Ти спробував, друже. Ти зробив більше, ніж хто-небудь".
  • "Ти прекрасна людина".

Хоча деяких коментаторів обурила поведінка бездомного.

  • "А брудну білизну він тобі не залишив?"

Люди навіть висунули версії того, що могло статися з чоловіком.

  • "Може, його викрали прибульці?"
  • "Ти просто не дав йому те, чого він хотів. Пива".

Втім, знайшлися й ті, хто вирішив, що автор поста засмутився марно.

  • "Тобто ти засмутився, що людина не скористалася тим, про що вона ніколи тебе не просила?"
Оцініть статтю:
BBCcCNN
Молодий чоловік побачив безпритульного і вперше в житті вирішив допомогти нужденному, але реакція жебрака його вбила