Мороз 10 градусів та пів метра снігу: синоптик назвав дату повернення зими

Новини

Синоптик розповів про погоду найближчими днями

Після довгих морозів нещодавно відбулося різке потепління. Багато хто зрадів сонцю і сподівався, що про морози та снігопади можна вже забути. Чи так це, повідомив синоптик Микола Постригань у Facebook.

Вже у вівторок, 23 лютого про колишнє потепління жителям багатьох регіонів довелося забути. Виявилося, що ми рано раділи, адже зима ще може повернутися.

Початок зими був аномально теплим, що змусило багатьох скаржитися і бажати мороз і снігу. Природа почула ці прохання, і майже цілий лютий був аномально морозним.

Наприклад, у Черкаській області за два тижні лютого випало навіть більше норми опадів на 100-160%. Крім того, цей лютий увійде в історію метеорологічних спостережень, як один з п’яти найхолодніших періодів за весь час спостереження за погодою.

У вівторок і середу, 23 і 24 лютого на територію України увійде холодний атмосферний фронт, внаслідок якого вночі знову стовпчики термометра опустяться місцями до -10 градусів, а вдень повітря буде прогріватися від -1 до -4 градусів.

Однак, вже з четверга в країну знову увійде циклон з потеплінням. Тобто тиждень пройде з температурними коливаннями.

Більш того, за словами синоптика, такою залишиться погода і на початку березня. Також він попередив, що наприкінці лютого нерідко раптово можуть повернутися морози до-15-20 градусів. Таке відбувається один раз в 4 або 5 років.

Тому, таке похолодання може бути не останнім “сюрпризом” від погоди. Не варто ховати теплі речі та шуби далеко в шафу, адже вони можуть і стати в пригоді знову незабаром.

Поки рясний сніг, який лежав весь цей час, став танути та падати з дахів житлових будинків, краще не ходити близько під будівлями, щоб не травмуватися.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий