Connect with us

Новини

Московські депутати слідом за Смольнінською радою Петербурга закликали Путіна скласти повноваження

Published

on

Депутати Ломоносівського московського муніципального округувимагають від президента Росії Володимира Путіна піти у відставку. Вони поскаржилися, що в РФ за його правління “все пішло якось наперекіс”, маючи на увазі низький рівень життя, відтік “мізків” та відсутність стабільності.

Як пише The Insider, у своєму листі до російського диктатора вони наголосили, що проблеми почалися з другого путінського терміну. Депутати згадали передвиборчі обіцянки Путіна та вказали, що подвоєння ВВП не відбулося, мінімальна зарплата не зросла до заявлених показників, із Росії масово їдуть розумні та працездатні люди, обіцяної стабільності немає. news.obozrevatel.com

Показово, що звернутися до президента вони наважилися перед виборами, коли їхній склад має змінитись.

“Дослідження показують, що в країнах із регулярною змінюваністю влади люди в середньому живуть краще і довше, ніж у тих, у яких лідер іде з поста вперед ногами. У вас були хороші реформи в першому та частково другому терміні, але після цього все пішло якось наперекіс”, – ідеться у листі.

Advertisement

Депутати вказали на агресивну риторику, яку у своєму правлінні використовує сам Путін та його підлеглі. Вони вважають, що, зрештою, це фактично відкинуло нашу країну в епоху Холодної війни.

“Росію знову почали боятися і ненавидіти, ми знову погрожуємо всьому світу ядерною зброєю. У зв’язку з вищевикладеним, просимо: звільнити себе з посади у зв’язку з тим, що ваші погляди, ваша модель управління безнадійно застаріли і перешкоджають розвитку Росії та її людського потенціалу“, – закликали автори звернення.

Нагадаємо: раніше в Росії через аналогічне звернення сімох депутатів із Петербурга викликали до поліції. Рішення про розв’язання війни в Україні та його наслідки для Росії згадані депутати розцінили як “державну зраду”. На них склали протоколи через дискредитацію армії.

Ініціатори звернення заявили, що рішення Путіна розпочати війну з Україною “призвело до загибелі російських працездатних громадян, проблем у російській економіці, мілітаризації України та розширення НАТО на схід”, чим “завдає шкоди безпеці Росії та її громадян”. Звернення підтримала більшість членів муніципальної ради.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement