Москва призиватиме до армії жителів ОРДЛО з російськими паспортами та забезпечить їх соцвиплатами: МЗС України відреагувало

Жителів ОРДЛО, які отримали російські паспорти, зможуть призивати на службу до Збройних сил країни-агресора. Зазначається, що це нібито відбуватиметься “за бажання з їхнього боку”.

Про це повідомляє російське інформаційне агентство ТАСС. Прийматиме таких охочих служити в армії РФ з окупованих територій Ростовський обласний військкомат.

“Він їх прийме, поставить на облік та призве до армії”, – сказав перший заступник голови комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції та зв’язків із співвітчизниками Віктор Водолацький.

Він додав, що службу жителі ОРДЛО з російськими паспортами у такому разі проходитимуть на території Російської Федерації.

Видача паспортів РФ на Донбасі.

Крім того, для таких людей хочуть спростити процедуру отримання соціальних виплат. Відповідне доручення дав президент Росії Володимир Путін, повідомили на сайті Кремля.

Передбачається, що люди з російськими паспортами, які проживають на території “Л/ДНР”, зможуть звертатися по соцвиплати через сервіс “Госуслуги” і не вказувати при цьому прописку на території РФ.

У Міністерстві закордонних справ України таке доручення Путіна назвали черговим порушенням суверенітету нашої країни. У пресслужбі зазначили, що воно покликане поглибити примусову інтеграцію населення тимчасово окупованих територій України у російський політичний, економічний і гуманітарний простір.

“Вимагаємо від РФ скасувати ухвалене рішення, припинити подібні гібридні провокації та утримуватися від кроків, що ускладнюють дипломатичний процес”, – заявили в МЗС.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар