Москві потрібна пауза у війні, щоб напасти з новою силою, – Сазонов

Заяви Кремля про можливість мирних переговорів з Україною з урахуванням нових обставин вказують на те, що країна-агресор має намір присвоїти частину окупованих територій України, де було проведено псевдореферендуми. Пауза потрібна окупанту, щоб підготуватися і завдати удару з новою силою.

Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив журналіст, політичний експерт, доброволець ЗСУ Кирило Сазонов. “Росія захоче залишити собі частину окупованих територій. На цих умовах вони готові вести переговори”, – зауважив він.

“Ми чудово розуміємо, що якщо ми зараз погодимося на перемир’я з Росією на будь-яких умовах, вона просто краще підготується і за пів року чи рік нападе знову”, – переконаний Сазонов.

На його думку, будь-яке перемир’я дає “відтермінування” ворогові для підготовки до нових атак. “Тому, коли ми відіб’ємо свої території, треба буде думати, що робити далі”, – зауважив він.

Коментуючи заяву головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про те, що перемога України у війні з Росією не буде фіналом, а лише паузою перед новим нападом агресора, Сазонов сказав: “Лише розвал Росії, її повна денацифікація та демілітаризація здатні гарантувати щось у майбутньому. Так чи інакше з таким сусідом спокою не буде”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )