“Моїм дітям пощастило”: Полякова показала рідкісні фото з чоловіком, якого мало хто бачив

Відома співачка поділилася в мережі милі фото свого чоловіка з доньками.

Популярна українська співачка Оля Полякова, яка з початку війни вивезла дочок за кордон, а сама почала активно гастролювати з благодійними концертами на підтримку України, часто ділиться з шанувальниками яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. Так, цього разу зіркова красуня поділилася рідкісними кадрами з чоловіком Вадимом, якого мало хто бачив. politeka.net

На фотографіях чоловік Полякової зображений з дочками на відпочинку, схоже, кадри були зроблені ще до війни, коли співачка всією сім’єю відпочивала на Мальдівах. На фото Вадим Поляков з доньками Алісою і Машею виглядають такими щасливими і безтурботними.


У підписі до публікації Оля Полякова написала: “Мої діти не бачили тата вже 100 днів. Але вони знають, що він є у них, любить їх і дуже чекають зустрічі! Тато – для мене істота метафізична, я знаю, що він повинен бути люблячим і надійним, ніжним і сильним, і завжди бути готовим на все заради своїх дітей. Мені так не пощастило, я свого батька рідного майже не знала, а та людина, яка була здатна дати мені любов, з’явився в маминому житті пізно, я виросла… Моїм дітям пощастило, у них прекрасний батько, і вибирала я його, тому що знала, що кращого батька своїм дітям мені не знайти!”.

Відео дня:

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Моїм дітям пощастило”: Полякова показала рідкісні фото з чоловіком, якого мало хто бачив