МОЗ затвердило сезонне меню для дитячих садків: чим годуватимуть малечу

Цей перелік страв також може бути використаний, як база для чотиритижневого меню в інші пори року

МОЗ затвердило рекомендоване сезонне меню для дітей віком від 1 до 6 -7 років для харчування у закладах освіти.

Про це повідомляє МОЗ.

Так, стало відомо, що затверджено чотиритижневе сезонне меню на зимовий період. Його рекомендовано використовувати для організації триразового харчування дітей віком від 1 до 6 (7) років у закладах освіти та інших організованих дитячих колективах.

Також були опубліковані техкартки, що містять перелік страв, всі необхідні параметри і розрахунки (маса брутто/нетто, енергетична цінність продуктів/страв тощо), вимоги до продуктів. Також у них запропоновані процеси приготування та температурні режими.

Варто зазначити, що це меню можна використовувати у повному обсязі або частково. Однак, в разі внесення змін, меню потрібно погодити в територіальному підрозділі Держпродспоживслужби.

Цей перелік страв також може бути використаний, як база для чотиритижневого меню в інші пори року, проте з використанням сезонних продуктів

У меню можна побачити такі страви, як біфштекс зі свинини та яловичини, рожеві сирники, суфле з вареного м’яса курки та рису, мафіни з овочами та твердим сиром та курячі нагетси.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN