Може хто впізнає жiнку?
Може це чиясь сусiдка?
Ви тільки погляньте що натвоpила
Подаємо мовою оригіналу
Львів
Доброго дня)
В середу зранку в поліклініці 4 що на Сихові ця пані вкрала у моєї дитини велобіг.
Хто знає цю жінку зателефонуйте в поліції 102.